Diyet denince akla ilk önce kilo vermek gelir. Oysa diyet, beslenme rejiminin kendisidir ve birçok sebepten dolayı yediklerimize dikkat ederiz. Diyette kilo kaybı kadar, mide rahatsızlıkları ve sindirim sorunları da etkilidir. İnsan hayatını doğrudan etkileyen bu faktörler, ne yiyip içeceğimize de karar verebilir.

Özellikle sindirim sistemi için lifli yiyeceklerin tercih edilmesi boşuna değildir. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi sağlayan lifli gıdalar, bağırsak sağlığına da yardımcı olur. Kayısı da sindirim sistemini çalıştıran en etken meyve olarak bilinir. Bu sebeple insanların tercih ettiği sağlık içeren gıda konumundadır. Elbette bunu yaparken, fark etmeden sindiriminize zarar verebilirsiniz. Pestisit gibi insan sağlığını tehdit eden tarım ilaçları, sağlık aradığınız rahatsızlığınızın daha da kötü olmasına neden olabilir. 2n14 ve Fresh36 olarak geleneksel tarım yöntemleriyle ve pestisitsiz üretim yapıyor, aklınıza takılabilecek her noktada belgelerle ürünlerimizin güvenilirliğini sertifikalandırıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


diyet kilo sindirim sistemi bağırsak kayısı