Ege ve Akdeniz’in mükemmel lezzetli ve bir o kadar sağlıklı yemeği olan zeytinyağlı pazı sarmasını yapmak aslında hiç de zor bir şey değil. Ancak bu yemeği zor yapan şey, endüstriyel üretimin tehdidi altında bulunmasıdır. Pestisit ve çeşitli tarım ilaçlarının gölgesinde yetiştirilen sebzeler, sağlıklı ve doğalmış gibi gösterilerek sofralarımıza sokulmaktadır. Fresh36 olarak bu tehlikeyi sofralardan uzak tutmaya çalışıyoruz.

Ege’nin doğal tarım yöntemlerine sadık kalıyor, pestisit ve her türlü tarım ilacından uzak bir şekilde üretim yapıyoruz. Üstelik siparişinize özel 36 saat içinde soğuk zincirden çıkarmadan teslimat yapıyoruz. Böylece vitamin ve mineral bakımından zengin renkli pazı yapraklarını, gerçek doğallığında sarabilirsiniz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


pazı sarması pestisit soğuk zincir sağlıklı doğal tarım