Her pazarda lolorosso bulmak imkânsız. Keza siyah havuç da öyle. Ya da sıkmalık özel havuç bulmak da bir mesele. Tabii ki bunlar her zaman olmazsa olmazımız olmayabiliyor. Fakat böyle seçeneklerin de bulunduğu bir pazarı gezmeyi kim istemez? Üstelik bu pazardaki ürünler ne güneşten ne de nemden etkileniyor. Daha da önemlisi, bu pazardaki ürünlerin hiçbirinde tarım ilacı, koruyucu madde, gdo kullanılmıyor. Verdiğiniz siparişlerinizi özenle paketleyip kapınıza kadar getiriyor.

Olabilir mi böyle bir şey? 2n14.com sayesinde tabii ki olur. Doğal ve bol çeşidiyle 2n14, meyve, sebze ve yeşilliklerin en güzelini sizin için seçiyor. Üstelik organik tarımını soğuk zincirle birleştirip 36 saat içinde kapınıza kadar getiriyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


yeşillikler doğal lolorosso organik siyah havuç