Kırmızı zengin meyvenin bir sebepten dolayı en sağlıklılardan biri olduğu bilinmektedir. İlahiyat kitaplarında en çok adı geçen meyve olduğu için ilahi meyve olarak adlandırılır. Anti-oksidan, anti-viral ve anti-tümör özelliklerine sahip olan narın iyi bir vitamin, özellikle A vitamini, C vitamini ve E vitamini ile folik asit kaynağı olduğu söylenmektedir. Tüm güçlü faydaları sağlayan punikalagin ve punisik asit olmak üzere iki bileşik içerir.

Aslında, narlarda bulunan antioksidanların şarap veya yeşil çaydan neredeyse üç kat daha fazla olduğunu öğrendiğinizde şaşıracaksınız. Her gün nar yemek veya suyunu içmek bağışıklığınız için mükemmel bir yardımcı olabilir, Tip-2 diyabetle savaşabilir, tansiyonu kontrol altında tutabilir, sindirimi yumuşatabilir ve cildinizin parlamasını sağlayabilir. Bu nedenle, bir dahaki sefere bir şeyler atıştırmak istediğinizde, bir nar yiyin.

Nar çoğunlukla güvenlidir ve meyve veya meyve suyu olarak alındığında herhangi bir yan etkiye yol açmaz. Ancak nar özleri bazı durumlarda hassasiyete neden olabilir. Hassasiyet belirtileri arasında kaşıntı, şişme, burun akıntısı ve nefes almada zorluk bulunur. Elbette bunlar sadece nar hassasiyeti yaşayan insanlar içindir. Fresh36 olarak organik narlarımızı pestisit ve buna benzer toksin maddelerden uzak tutarak mutfağına sokuyoruz. Bilmeniz gereken tek şey, nar hassasiyetinizin olup olmadığıdır.


nar ilahi meyve vitamin organik antioksidanlar