2n14’ü özel kılan şeylerin başında, organik ürünler kadar, bu ürünlerin geniş yelpazesi de gelmektedir. Yani sadece birkaç farklı ürünü üreterek dar bir skala sunmuyoruz. Hatta bir manavdan ya da süper marketten daha geniş bir katalog sunuyoruz. Üstelik ilaçsız üretimle ve soğuk zincir sayesinde taptaze şekilde ulaştırıyoruz.

Zengin skalasına her geçen gün yeni yeşillikler ekleyen 2n14, gerek dünya lezzetlerini, gerekse kadim Anadolu tohumlarını en doğal halleriyle sofralarınıza sunmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi olan karahindiba, son zamanlarda Türk mutfağındaki yerini daha fazla almaya başladı. Kendine has acımsı yaprakları ve köklerinin barındırdığı şifa sayesinde popülerliğini giderek arttırmaya da kararlı. 2n14.com sayesinde karahindibanın en doğal ve lezzetli haline ulaşabilir, soğuk zincir sayesinde 36 saatte ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 karahindiba ilaçsız yeşillik doğal