2n14 ailesine yeni katılan patlıcanlarımız, yemeklerinize doğallık katma konusunda oldukça iddialı. Detaylı analizlerle denetlediğimiz bahçemizin ürünü olan mini patlıcanlar, pestisit analizinden geçerek hiçbir katkı maddesi taşımadığını belgelemektedir. Toplanır toplanmaz soğuk zincire alınarak tazeliği muhafaza edilen ürünümüz, siparişiniz üzerine 36 saatte teslim edilir.

Antioksidan özelliği ve besleyici içeriğiyle Anadolu mutfağının önemli bir üyesi olan patlıcan, fresh36 kalitesi ve güvencesiyle hem daha ufak hem de Anadolu’ya yakışır doğallıkta sofralarınıza geliyor. Organik bahçelerimiz sayesinde çocuklarınızla beraber güvenle tüketebilirsiniz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarımızı merak ediyorsanız veya ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay erişimi sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


patlıcan karnıyarık pestisitsiz analiz soğuk zincir