Ani ya da anormal mevsim durumlarında insanlar genelde stres olur. Buna bağlı olarak sindirimlerinde ve iştahlarında bazı problemler yaşarlar. Hazımsızlık, aşırı yeme isteği, iştah kaybı, çabuk sinirlenme gibi çeşitli semptomlar en bilindik problemlerdendir.

Bu gibi sorunları çözmek için ilaç kullanmanız şart değil. Elbette doktorluk bir meseleden kaçınmamanız gerekir. Bununla beraber, problemlerinizi çözmek için bazen düzgün bir beslenme rejimi her şeyi çözebilmektedir. Fresh36’nın enfes tazelikteki tereleri, bu problemlerini çözmenize yardımcı olabilir. Yüksek besin değerleriyle, hazımsızlık ve iştahsızlık gibi problemleri aşmanıza yardım eder, pestisitsiz doğallığıyla bahçemizi sofranıza getirir.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


tere stres pestisitsiz analiz besin değerleri