Birçok insan için mantar gerçekten tadına doyulmaz bir lezzet. Hemen her şeyin yanına eşlik edebilen hafif tadıyla gönüllerde taht kurarken, sulu yapısıyla ağız sulandıran bir dokuya sahip.

Elbette böylesine güzel yapısının yanı sıra, zengin içeriğiyle kansere ve diyabete karşı da oldukça etkili. Öyleyse bize düşen tek görev, bu doğa harikasını korumak olmalı. Fresh36 ve 2n14 olarak tıpkı tüm ürünlerimize yaptığımız gibi kestane mantarımızın da kalitesini takip ediyoruz. Geleneksel tarım yöntemleri ve toprak analizlerinden ödün vermiyor, mantarımıza hiçbir katkı maddesinin değmediğinden emin oluyoruz. Ayrıca topladıktan sonra soğuk zincire alıyor ve 36 saat içinde adresinize teslim ediyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay erişimi sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


mantar kestane mantarı sağlıklı soğuk zincir