Ankara armudu, yaz sezonunun sevilen gözde meyvelerinden biridir. Çünkü armudun hemen her çeşidi, soğuk şekilde yenilebilirdir. Ayrıca bu soğukluğu onun lezzetinden bir şey götürmez. İçeriğindeki yoğun besin değerleriyle ise sindirimden kalp sağlığına, kemiklerden kansere dek birçok rahatsızlıkla savaşmanıza yardımcı olur.

Elbette armudun kendisi bu kadar faydalı olsa da, yetiştirilme biçimi de en az onun kadar önemlidir. Çünkü ufak bir besin takviyesi yapmak için yiyeceğiniz masum bir meyve, üzerindeki zehirli koruyucularla yarardan çok zarar verebilir. Fresh36’nın farkı da burada ortaya çıkıyor. En büyük tehlikelerden biri olan pestisit dahil hiçbir tarım ilacı kullanılmayan ürünümüzde, geleneksel tarıma sadık üretim yapılıyor ve soğuk zincirden kopmadan teslim ediliyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


Ankara armudu meyve sağlık soğuk zincir