Ege bölgesinde yetişen turp otu, karahindiba, ebegümeci, yeşil ve kırmızı hardal otu, yeşil ve kırmızı kale yaprağı ve renkli pazı yaprağını doğranmış ve kullanıma hazır halde sofranıza sunuyoruz. Lif, vitamin ve mineral özellikleriyle dopdolu bir tabak olan ot karışımımız, hiçbir tarım ilacı kullanılmadan, geleneksel yöntemlerle üretilmektedir.

Özel bahçelerimizden toplanır toplanmaz soğuk zincire dahil edilen ürünümüz, siparişinizle teslim edilene dek bu zincirden çıkarılmaz. Ayrıca kimyasal tetkikleri bağımsız laboratuvar analizleriyle tetkik edilmekte ve belgelenmektedir. Böylece Fresh36’nın tabağı, tıpkı bahçenizde yetiştirdiğiniz yeşillikler gibi organik halde ulaşır.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


ot karışımı yöresel Ege bölgesi analiz