Dışarıda satılan milkshake’lerin şeker ilave olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Gerek çocuklar için gerekse de yetişkinler için oldukça serinletici duran bu yaz içeceği, bu bakımdan sağlıksız bir durum taşımaktadır. Bu olumsuzluğu gidermek için ev tariflerine yönelmeniz oldukça mantıklı. Çünkü kullanılan muz veya çilek, gerçekten doğal tatlandırıcı olarak ilave şekere ihtiyaç duymayan meyvelerdir.

Fakat ilave şekerden kurtulmak, bardağınızdaki ev yapımı milkshake’i tamamen doğal yapar mı? Yediğiniz ya da içtiğiniz meyvelerin üzerinde hangi tarım ilaçlarının bulunduğunu biliyor musunuz? Fresh36 ve 2n14 olarak bu kısmı aklından çıkaranlar için önemli bir yardımcı oluyoruz. Sizleri düşünüyor, geleneksel bahçelerimizde yetiştirdiğimiz organik çileklerimizde hiçbir tarım ilacı kullanmıyoruz. Üstelik GDO ve Pestisit olmadığına dair analiz ve belgelendirme yapıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


fresh36 milkshake çilek meyve