Hepimizin çevresinde, böbrek taşından mustarip olmuş birileri bulunur ve bu ağrının ne denli ciddi olduğunu biliriz. Her ne kadar anlamakta güçlük çekseniz de, böbrekte taş oluşumu son derece acı verir ve refah seviyenizi sıfır civarlarına kadar düşürebilir. Kronik ya da beslenme alışkanlığına bağlı oluşan bu taşlardan korunmak için Fresh36’nın organik ayvalarını tercih edebilirsiniz. Potasyum bakımından zengin ayvalarımız, böbrek sağlınız için önemli bir meyvedir.

Geleneksel tarım yöntemleriyle, genetiği korunmuş tohumlardan üretilen meyvelerimiz, pestisit ve gdo analizlerinden güvenilirlik sertifikası almaktadır. Tarım ilaçlarından ve endüstriyel tüketimden uzak, soğuk zincir koşullarında hızla kargoya verilmektedir.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


fresh36 böbrek taşı organik ayva meyve