Yemek yapabilmek artık günümüzün en ciddiye alınan mesleklerinden biri haline geldi. Sıradan lezzetlerden sıkılan, yeni tatlar arayan herkes, kollarını sıvayıp mutfağa girmeye başladı. Ayrıca, mutfakta bir şeyler yapmanın terapi etkisi yarattığı bilinen bir gerçek. Yemeğinizi kendi ellerinizle yapmanız, bazı şeyleri daha anlamlı hissettiriyor.

2n14.com, kendi lezzetli hünerlerinizi ortaya çıkarmanın doğal yollarını sizlere sunuyor. Geleneksel tarım yöntemleriyle yetiştirilen çeşit çeşit yeşilliklerimiz, hiçbir katkı maddesi içermediğine dair analizli sertifika alıyor. Böylece insan sağlığını tehdit eden pestisit gibi zehirli maddelerden uzak, lezzetli tabaklar yaratmanız daha kolay hale geliyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


yeşillik analizli sertifika pestisitsiz