Vakit gerçekten insan için her şeyden önemli. Elbette bir yemek için bu kadar derin bir vakit algısından bahsetmek doğru olmaz. Ancak öyle anlar vardır ki, lezzet kadar yemeğe verilen vakit de değerli hissettirir. Örneğin beklenmedik bir misafiriniz geldiğinde ona hızlı bir yemek sunmak isteyebilir ya da yoğun iş temposu yüzünden çabucak bir şeyler yemek isteyebilirsiniz.

2n14.com olarak, her türlü vakit tasarrufu gerektiren mutfak anınızı sağlıklı hale getirmek istiyoruz. Hızlı bir şeyler atıştırmak veya ikram etmek gerçekten kolay. Ancak bunu sağlıklı bir şekilde atlamak için 2n14’ün soyulmuş soğanlarını kullanabilirsiniz. Böylece kabuklarını soymakla uğraşmaya çalışmaz, göz yaşartıcı anlara katlanmak zorunda kalmazsınız. Üstelik yerli üretimi, geleneksel tarım yöntemi ve ilaçsızlığı kanıtlanmış ürünümüzle, soğanlarımızı bahçenizde yetiştirmiş gibi hissedeceksiniz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


soyulmuş soğan geleneksel tarım yöntemleri hızlı lezzet