2n14’ü özel kılan şeylerin başında, organik ürünler kadar, bu ürünlerin geniş yelpazesi de gelmektedir. Yani sadece birkaç farklı ürünü üreterek dar bir skala sunmuyoruz. Hatta bir manavdan ya da süper marketten daha geniş bir katalog sunuyoruz. Üstelik ilaçsız üretimle ve soğuk zincir sayesinde taptaze şekilde ulaştırıyoruz.

Zengin skalasına her geçen gün yeni meyveler ekleyen 2n14, gerek dünya lezzetlerini, gerekse köklü geçmişiyle Anadolu’nun tohumlarını en doğal halleriyle sofralarınıza sunmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Japon Turpu, 2n14.com ailesine eklenen yeni üyemiz olarak öne çıkıyor. Tüm doğallığı ve lezzetiyle Japon Turpumuz sofranızdaki yerini bekliyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


japon turpu taptaze soğuk zincir doğal