Çocukluk döneminde yenilen meyvelerin tadı hep özlemle anılır. Alınan lezzet, kıvam, ebat gibi birçok şeyi hep farklı gelir akla. Belki yaşın verdiği bir lezzet kaybı olduğunu ya da artık meyvelerin gerçekten lezzetini kaybettiğini düşünür, üzülürüz. Evet, insan biyolojik olarak, zamanla tat alma duyusunda azalma yaşayabilen bir canlıdır. Öte yandan insan hafızası, hatıraları canlandırırken duyuya hitap eden özellikleri daha baskın ve olduğundan farklı gösterebilmektedir.

2n14.com olarak çocukluğunuzda aldığınız lezzetin, bize düşen kısmını üstlendiğimizi söylemeliyiz. Yerli tohumlarla ve geleneksel tarım yöntemleriyle ürettiğimiz ürünlerimizi, hiçbir ilaç kullanmadan doğal halleriyle koruyoruz. Böylece özlemle yad ettiğiniz lezzetleri 2n14.com ile yeniden canlandırıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


meyve geleneksel tarım yöntemleri yerli tohum doğal