“Türkiye’nin bir diğer ucuna Hataya taptaze ve soğuk çilek gönderilir deseler inanmazdım. Emeğinize sağlık. Bir de tatlı mı tatlı..”
-Müşterilerimizden N. Pekin

Aslında inanılmayacak bir şey yok. Soğuk zincir teknolojisi, hizmetine ve ürün kalitesine değer veren 2n14.com için olmazsa olmaz bir teknoloji. Organik meyve ve sebzelerimize o kadar emek verip ürettikten sonra, bu yaz sıcağından korumadan sofralarınıza yollamak hem emeklerimize hem de siz değerli müşterilerimize haksızlık olacaktır.

Geleneksel tarım yöntemleri kullanarak, yerli tohumlardan ürettiğimiz çileklerimizi, 36 saat içinde soğuk zincirden çıkarmadan kapınıza getiriyoruz. Doğallığı sertifikalanmış bu lezzetler, Fresh36 ile Anadolu’nun bağrından sofralarınıza ulaşıyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


soğuk zincir geleneksel tarım yöntemleri çilek doğal organik