“Nadir bulunan bir şey, güven…her şey bir yana yüzlerce liralık ürünleri sorgusuz sualsiz kapımıza kadar teslim eden bu denli sağlıklı ve bu kadar kaliteli stantları yüksek bir şirketin varlığından dolayı ailece sizlere minnettarız, Sağ olun var olun.”

K. Sağdıç isimli müşterimizin değerli görüşlerini öğrenmek mutluluk verici. Çünkü verdiğimiz emeklerin ve sarf ettiğimiz hassasiyetin farkında olabilmek, bilinçli tüketicilere ulaşabildiğimizin en önemli göstergesidir. Ayrıca eşsiz bir deneyim sunduğumuzun ve fark edilebilir hizmet verdiğimizin de açık bir işaretidir.

Hal böyle olunca 2n14.com olarak işimizi keyifle yapmaya devam ediyor, tüm lezzetlerin en doğal hallerini sofralarınıza getirmek için özenle çalışıyoruz. Yerli tohumlarla, geleneksel yöntemler kullanılarak üretilen ürünlerimiz, hiçbir katkı maddesi içermeyen analizli sertifikalara sahiptir.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 yorum sağlıklı kaliteli doğal organik