“Özel kutu içerisinde geldi ürün. Bu ne özen böyle harika. Çok teşekkür ederim. Ayrıca hediyeniz için de çok teşekkürler. Artık daimi üyenizim.”
-Müşterilerimizden Emine Hanım

Emine Hanım, Fresh36 Semizotu’muzu deneyimle fırsatını yakalayan müşterilerimizden yalnızca bir tanesi. Elbette “özel kutu” olarak belirttiği paketleme, kendisine özel değil, tüm 2n14.com’u tercih eden müşterilerimizin ayrıcalığını ifade ediyor.

Yerli tohumlardan, geleneksel tarım yöntemleriyle ve hiçbir ilaç kullanmadan elde ettiğimiz ürünlerimizle beraber, soğuk zincir ve paketlemeye de benzer özeni gösteriyoruz. Böylece siparişinizin ilk anından teslim edilen son saniyesine kadar, bize olan güveninize ve emanet ettiğiniz ürününüze dikkat ediyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


fresh36 semizotu gdosuz pestisitsiz