“Çok lezzetli. İlk defa denedim. Kahvaltımda ve salatalarımda kullanıyorum. Tavsiye ederim. Mutlaka deneyin.” -Müşterilerimizden Elif Hanım

Elif Hanım, Fresh36 Çizgili Domatesi'ni deneyimle fırsatını yakalayan müşterilerimizden yalnızca bir tanesi. Kahvaltı ve salatalara oldukça yakışan çizgili domatesimiz, çocukların da seveceği yoğunlukta bir lezzete sahip. 2n14’ün domatesi sayesinde sebze yemeyen çocuklarınıza sağlıklı gıdaları sevdirebilirsiniz.

Yerli tohumlardan, geleneksel tarım yöntemleriyle ve hiçbir ilaç kullanmadan elde ettiğimiz ürünlerimizle beraber, soğuk zincir ve paketlemeye de benzer özeni gösteriyoruz. Böylece siparişinizin ilk anından teslim edilen son saniyesine kadar, bize olan güveninize ve emanet ettiğiniz ürününüze dikkat ediyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


salata domates soğuk zincir sağlıklı gıda