Artan maliyetler, aracı firmaların eklediği ek ücretler gibi meseleler, meyve-sebze üretiminin en önemli meselelerinden birisi. Özellikle bir akım olarak sektörleşen “organik tarım” ise, hiç de organik olmasa da, talep eden müşterilerin duygularıyla oynayabiliyor. Aslında yaptıkları tek şey, butik üretim yapmak ve buna organik üretim adını vermek. 2n14.com müşterilerinin meselesi ya da gündemi bu konular olamaz.

2n14, gerek ürettiği doğal ürünleri doğrudan müşteriye sunması, gerekse üretiminin organik olduğunu bağımsız laboratuvarlar tarafından tescillemesiyle, sektörüne gerçek bir vizyon yansıtıyor. Böylece hem müşterilerin güvenli tüketimini hem de sektörün geleceğini teminat altına alıyor.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


organik meyve sebze organik tarım üretim