“Ne kadar mutlu oldum anlatamam, yapanların ellerine sağlık Sabah sabah sağlıklı, lezzetli bir sürprize kapımızı açtık. Saf ve doğal beslenebilmek bir lüks haline gelmişken sevgili 2n14 sayesinde bu lüks herkesin ulaşabileceği bir gıda ürününe dönüşebildi. Çok teşekkür ederim, hadi bize afiyet olsun.” -M. Duman

2n14 yorumlarında göze çarpan mutlulukla karışık sitemin farkındayız. Gerçekten de günümüzün en büyük problemlerinden biri doğal besine ulaşabilmek; dahası, ne yediğini her detayına kadar öğrenebilmektir. 2n14 olarak bu yorumlara kayıtsız değiliz. Müşterilerimize en doğal tohumlardan, GDO’suz lezzetleri Anadolu’nun geleneksel yöntemleriyle üretiyoruz. Bunun sözünü vermekle kalmıyor, dünya standartlarındaki sertifikalarla tescilliyoruz. Ayrıca soğuk zincirle 36 saat içinde kapınıza getirerek, 2n14 yorumlarındaki mutluluğu tekrar tekrar yakalamayı hedefliyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 yorum doğal soğuk zincir gdosuz meyve