Köy yeşilliklerini sofranıza getirmek için insanlara rica minnet etmenize ya da çok uzaktaki köylere gitmenize gerek yok. 2n14 olarak yeşilliklerimizi tek tıkla kapınıza kadar getiriyoruz. Markette ya da manavda bulamayacağınız çeşitte ve daha da önemlisi kalitede üretilen yeşilliklerimiz, benzersiz doğallıklarıyla sofranızın neşesi kadar organiktir.

Çoğunlukla motorlu kuryeler aracılığı ile ulaştırılan ürünler, soğuk zincir anlayışını kısmen riske atıyor. Ayrıca endüstriyel üretim sebebiyle hem ürünlerde hem de ambalajlardaki maddeler gıdalarda vücudumuza geçiyor. Bu olumsuzlukların farkında olan 2n14.com, sizlere benzersiz bir doğal alışveriş deneyimi sunuyor. Sitemizdeki meyve, sebze ve yeşilliklerimizi hiçbir koruyucu maddeye maruz bırakmadan, 36 saat içinde soğuk zincirle kapınıza ulaştırıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


tek tıkla yeşillik fresh36 soğuk zincir organik