“Her yemiş kendi toprağında en verimli halini alır, biberin acısını Güneydoğu Anadolu’nun topraklarından alır, zeytinyağı rengine Egenin suyu ile sulanınca kavuşur. Siz bu işi biliyorsunuz 2n14.com hep var olun.” -R. Sönmezocak

İyi bir aşçı olduğunuzu bilseniz de, doğru yaptığınızı bilmek için yemeklerinizi başkalarına tattırırsınız. Böylece kendinizi doğrulamakla kalmaz, mutluluğunuzu da paylaşırsınız. 2n14 olarak müşteri yorumlarına verdiğimiz değer de bundan farksız. Siz değerli müşterilerimizin deneyimleriyle mutluluk duyuyor, fikirlerinizle gidişatımıza yön veriyoruz. Anadolu’nun geleneksel yöntemlerine, doğal tohumuna ve kadim lezzetlerine güveniyoruz. 2n14 yorumlarıyla kendimize duyduğumuz güveni her seferinde tazeliyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 yorum müşteri memnuniyeti biber doğal sebze