İnternet çağında olduğumuz hemen herkesin hemfikir olduğu bir gerçek. Artık neredeyse her yaştan insanın yolu, internet alışverişi ya da ödemeleriyle kesişiyor. Gerçekten de barındırdığı hızlı imkânlarla verimli olduğu da aşikâr. Pandemiyle beraber internetten yiyecek-içecek satın alma konusu da oldukça yaygın bir alışkanlık haline geldi. Markete gitmenize gerek kalmadan sepetinizi oluşturuyor; buzdolabınızın önünde alışverişinizi yapabiliyorsunuz. Her ne kadar oldukça pratik olsa da, satılan ürünlerin tazeliği, temizliği ve muhafaza koşulları bir hayli tartışmalı.

Çoğunlukla motorlu kuryeler aracılığı ile ulaştırılan ürünler, soğuk zincir anlayışını kısmen riske atıyor. Ayrıca endüstriyel üretim sebebiyle hem ürünlerde hem de ambalajlardaki maddeler gıdalarda vücudumuza geçiyor. Bu olumsuzlukların farkında olan 2n14.com, sizlere benzersiz bir doğal alışveriş deneyimi sunuyor. Sitemizdeki meyve, sebze ve yeşilliklerimizi hiçbir koruyucu maddeye maruz bırakmadan, 36 saat içinde soğuk zincirle kapınıza ulaştırıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


tek tıkla taze meyve sebze soğuk zincir ambalaj 36 saat