“Ne zaman tanıtım mailiniz veya sizden bir sms alsam kendimi tutamadan sipariş veriyorum. Buzdolabımız 2n14 ürünleriyle doldu… Yemeye kıyamıyorum dedim geçen gün eşime..2n14 aşkı hiç bitmesin..” – Z. Canatan

Biz bir şey yapmıyoruz! 2n14.com’un yaptığı tek şey, doğallığın lezzetine güvenmek ve onu ortaya çıkarmak için özenle çalışmaktan ibaret. Gerisini doğanın kendisi veriyor zaten. Elbette yetiştirme kadar, ürünleri ulaştırma konusunda da dikkatliyiz, orası ayrı. Ancak doğanın verdiği nimetlere teşekkür etmeden olmaz.

2n14.com ailesine katılanlar, bu gerçeklerin bilincinde olduğundan biraz heyecanlanıyor olabilir. Amacımız insan hayatının dokunabildiği hemen her alanı doğallaştırmak ve bilinçli tüketen bir anlayışa katkı sunmaktır.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 yorum müşteri memnuniyeti doğal meyve