Son zamanların rehavet gören tercihleri olarak hafif ve ödem sökücü gıdalar bir hayli ilgi görmekte. Artan sağlık riskleri ve stresle beraber öğünler de meyve ve sebzeyle giderilmekte. Tabii ki dozunda alımlar ve bilinçli tüketimlerle meyve, sebze ve ekşi lezzetleri tüketmek oldukça sağlıklı. Fakat endüstriyel üretimin parçası olarak yediklerinizin tarım ilaçlı ve GDO’lu üretim olması da büyük bir risk.

2n14.com’un ilaçsız, hormonsuz, geleneksel tarım yöntemleriyle üretilen meyve, sebze ve yeşillikleri, her tipte uyguladığınız diyete uyum sağlar. Soğuk zincirle kapınıza getirilen ürünlerimiz, bağımsız laboratuvarlarca analiz edilir ve sertifikalandırılır.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 ekşi meyve sebze soğuk zincir ödem sökücü