“Eski zamanların lezzetini, günümüze taşıyan ve bizlere adeta zamanda yolculuk yaptıran böylelikle bizleri o güzel günlere döndüren siz 2n14 çalışanlarına binlerce kez teşekkürler.” – N. Okan

Paketli gıda endüstrisi ve GDO sebebiyle insanların neredeyse tamamı, halihazırda tükettiği ürünleri lezzetsiz buluyor. Çünkü hâlâ insanların geçmişe ait doğal deneyimleri mevcut. Ne yazık ki ilerleyen zamanla beraber, artık bunu kıyas edebilecek nesilleri de kaybediyoruz. 2n14 olarak misyonumuz, tıpkı çocukluğunuzda deneyimlediğiniz gibi size orijinal lezzetleri geri vermek. Bu sebeple tüm gücümüzle çalışıyor ve sofralara organik ürünleri getirmek için çabalıyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


2n14 yorum müşteri memnuniyeti organik meyve