2n14, ambalajlama standartlarında AB yasal mevzuatlarını ve BRC (British Retail Consortium Standard) standartlarını dikkate almaktadır. 1998 yılında kurulan BRC, gerek tedarikçi gerekse perakendeci üzerinde geniş denetleme ağına sahip bir kuruluştur.

BRC’nin öncelikli hedefi, uluslararası kabul görmüş gıda güvenliği ve paketleme standartları için kapsayıcı bir çerçeve oluşturmak ve gıda güvenliğinin gelişmesine yardımcı olmaktır. Biçim ve içerik açısından standart, gıda üreticilerinin çalışma sistemleri hakkında fikir verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece gıda güvenlik kriterleri ve takip prosedürlerinin standardizasyonu sağlanmıştır. Aynı zamanda BRC standardı, dünyanın en büyük gıda imalatçıları ve perakendecileri tarafından desteklenen ve uluslararası gıda güvenliği standartlarını düzenlemeyi hedefleyen bir program olan, Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI)tarafından da tanınır. 2n14 olarak BRC standartlarını gözetiyor, üretim, uygun malzeme ve tekniklerini benimsiyoruz.

Fresh36 ve 2n14 hakkındaki hizmet yorumlarını merak ediyor ya da ürünlerimiz için gelen yorumları okumak istiyorsanız, sizi 2n14.com’a bekliyoruz. Kolay ara yüzü sayesinde rahatça alışveriş yapabilir; yüzlerce meyve, sebze ve yeşilliği keşfedebilirsiniz. Böylece sofranızdaki acı, tatlı ya da ekşi tüm lezzetlerin organik olduğunu bilirsiniz.


Fresh36 2n14 ambalajlama BRC GFSI